צוות פינוי דירה – הראשון בניקיון, בפינוי ובהובלה

פינוי דירה ומחסן

פינוי דירות מוזנחות עד מסודרות

צריכים פינוי דירה מוזנחת ועמוסת תכולה? מיואשים מהמראה ולא יודעים מאין להתחיל? צוות פינוי דירה הוא הדרך הבטוחה והנכונה להתמודד עם כל סוגי הפינוי בדירות המוזנחות ביותר ועד המסודרות ביותר. הצוות יודע מה מצופה ממנו בכל שלב, ימצא את הגישה לכל מבנה, דירה ובית, יאפשר לכם עזרה גם במיון ובאריזה, כך שאתם לא לבד בכל ההרפתקה.

 

צוות מובחר ובכיר – צוות חרוץ, נמרץ ויסודי

עוברים דירה ולא יודעים איך להשתלט על כל התכולה שבבית? קראו לצוות המוביל ואפשרו לו להתחיל במלאכת הניקיון והפינוי היסודי. צוות מובחר הוא צוות קבוע שעובד ברישיון ויודע כיצד לטפל בכל סוגי הפינוי הנחוצים באזורי הארץ השונים. צוות קבוע עובד ביסודיות, בנמרצות ובחריצות, כך שאתם לא צריכים להתנצל על הצורך בעזרה. אתרו צוות פינוי דירה ותנו להם לבצע את המלאכה.

 

החובה בפינוי דירה מוזנחת

ככל שהדירה מוזנחת כך יותר קשה להשתלט עליה, אבל חובה לפנות תכולה מיותרת כי כך אתם חוסכים אבק ולכלוך, ומונעים מעצמכם מחלות שיכולות להצטבר ככל שהתכולה בבית מצטברת בעצמה, שלא לדבר על פינוי המרחב למגורים משום שכשיש תכולה רבה שנאגרה היא מקשה גם את החיים בבית לכל באי המשפחה.

הטיפול בפסולת בהתאם לחוקי העזר העירוניים

צוות פינוי דירה יודע את המוטל עליו ושם לעצמו למטרה להחזיר לכם את המבנה לשגרה. את הפסולת יפנה הצוות אל אתרי הפסולת המורשים על פי חוקי העזר העירוניים. השכנים לא ירגישו בלכלוך שייווצר משום שהצוות מפנה הכל בלי להשאיר עקבות, מנקה ומחטא את האזור.

 

חברה מובילה בתחומה בראשותו של "שי פינוי דירה"

לא כל צוות הוא צוות פינוי מוביל, אבל הצוות של שי הוא הצוות הבכיר. הצוות עובד בקביעות, יודע בכל שלב מה מצופה ממנו, בעל תודעת שירות רבה ויודע את המלאכה על בוריה. הצוות פועל ברגישות במצבים רגישים כמו פינוי דירה שהתקבלה בירושה, כמו במקרה של אגרנות כפייתית וכמו בכל מקרה שבו מזמן איבדתם את השליטה על הבית שלכם.