פינוי וניקוי דירות של אגרנים כפייתיים

אגרנות כפייתית

אנו מגיעים  לבית אגרנות כפייתית ויחד עם האגרן הכפייתי אנו ממיינים את החפצים בבית
ומסייעים לאגרן הכפייתי להיפטר מחפצים מיותרים יש לנו ניסיון רב בטיפול בבתים של אגרנות כפייתית
אנו מגיעים או בצורה עדינה אבל גם בצורה תקיפה מדריכים ומסייעים אגרן כפייתי
לאתר את כל החפצים המיותרים אשר בבית, ולהיפטר מחפצים מיותרים.

 

סיוע בפינוי וניקוי הדירה

אם קשה לכם להיפטר מחפצים שונים והבית עמוס בחפצים, או שיש לכם קרוב משפחה שקשה לו להיפטר מחפצים או חבר כלשהו שקשה לו להיפטר מחפצים, כדאי לשקול להתייעץ איתנו, כדי לראות אם אנחנו יכולים לסייע להחזיר את הדירה למצב תקין ומפונה.אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר בכדי להתייעץ בחינם, ולראות אם אנחנו יכולים לסייע לכם לפנות דירת אגרנות כפייתית. אנו מבצעים פינוי וניקוי דירות של אגרנים כפייתיים
אגרנות כפייתית

מדוע חברת ניקיון רגילה אינה מספיקה?

 

אופציה שאנשים שוקלים לעשות במקרה של דירת אגרנות עמוסה ומלוכלכת, היא לקחת חברת ניקיון אחרי שפניתם לחברת פינוי דירה אבל זה יעלה לכם הרבה כסף. כדאי לחשוב חכם ונכון לפנות לחברה כמונו , חברה שגם מבצעת פינוי דירה ומיד אחר כך גם ניקוי של הדירה. זה מה שייתן לכם את הדירה לא רק מפונה אלא גם נקייה ומוכנה לאכלוס.בין אם שלכם או של אחרים.

 

דירת אגרנות שמועמדת לשכירות או למכירה

אם אתם רוצים להראות דירה לשוכרים לשם השכרת דירה או למכירה חשוב שהדירה תהיה נקייה כדי שתוכלו למצוא שוחרים טובים או קונים טובים. וגם אם אתם ממשיכים לגור בדירה חשוב שתהיה נקייה כדי שלאגרן תהיה אפשרות לפתוח דף חדש בדירה נקייה ומפונה ולאמץ הרגלים חדשים וטובים יותר.
אנו מבצעים גם פינוי וגם ניקוי חוסכים לכם הרבה זמן טרחה וכסף תמיד יהיה זול יותר לפנות אלינו ולבצע פינוי וניקוי בו זמנית מאשר לפנות לחברות שונות.

 

טיפול במקביל לפינוי

 

חשוב לציין שפינוי דירה וניקוי דירה לא נועדו להחליף טיפול פסיכולוגי שהאגרן אמור לעבור כדי לרכוש כלים לתחזק נכון את הדירה. ולהתגבר על הקושי שלו. אבל פינוי וניקוי דירה נותנת לאגרן ולמשפחתו התחלה חדשה והזדמנות לשמור על דירה נקייה ומפונה.