מי יכול לפנות דירה מוזנחת?

אגרנות כפייתית

הדירה מוזנחת? אתם לא לבד!

כאשר הדירה מוזנחת יכולות להיות לכך סיבות רבות. אחת הסיבות היא אגרנות כפייתית שנערכה במשך שבועות, חודשים ויותר מכך. אתם בטח לא רוצים לגור בדירה מוזנחת, ולכן תעשו כל מה שצריך כדי לפנות את התכולה מהדירה ולהחזיר את הדירה למוטב. כדי שלא תתייאשו מהדרך הארוכה קחו זאת כהרפתקה. התבוננו בבית שלכם כמו שהוא עכשיו, אם הוא צועק הצילו, משמע שאתם לא צריכים להיות לבד כדי להתגבר על כל המהומה. צוות פינוי הדירה של שי ישמח להציע את עזרתו המקצועית. הצוות פועל בנמרצות, בחריצות ומתכנן את עבודתו לפרטי פרטים. פינוי דירה מוזנחתפעולה חשובה שצריך לבצע במהרה.

 

אגרנות שמעמיסה על הדירה והצורך בקבלת עזרה

דירה מוזנחת ועמוסת תכולה אינה נאה לעיניים, אבל יותר מכך גורמת לבעיות תברואתיות קשות במהלך הזמן. ראשית, עומס התכולה יוצר אבק. שנית, התכולה הישנה שנאגרת גורמת למזיקים להתמגנט אליה ולפקוד את ביתכם חדשות לבקרים. בסיטואציה כזאת אתם לא באמת רוצים להיות. לא תמיד לאגרן הכפייתי יש שליטה על עצמו, וכך אתם מוצאים את עצמכם או את בני משפחתכם אוגרים ואוגרים מכל הבא ליד: עיתונים שמצאתם ברחוב, רהיטים שבורים שביום מן הימים לבטח תתקנו, בגדים שנזרקו על יד הפח הירוק, קופסאות, קרטונים, אוספים שונים, חפצי נוי ועוד. המצב יוצא משליטה, וזה בדיוק הזמן לקרוא לעזרת צוות פינוי מקצועי, זריז ומיומן.

לפני הטיפול הרגשי בתופעת האגרנות, טפלו בתכולה המיותרת

אגרנות היא תופעה לרוב רגשית, לא תוכלו לטפל בה בקלות אם לא תיכנסו למסע של תהליך, אבל לפני הכל, אתם חייבים להשתלט על המרחב הקיים, לפנות את התכולה למקומות המורשים לכך, ובלבד שהבית יהיה כבר מצוחצח וראוי למגורים. עניין של כמה ימים יפתרו אתכם מן הזוהמה ויאפשרו לכם להתחיל את השגרה על הצד הטוב ביותר אחרי הפינוי הגדול. כדי שלא תלכו לאיבוד בים ההצעות של חברות הפינוי השונות, התבייתו על חברתו של שי פינוי דירה העובד עשרות שנים בתחום, פועל במיוחד בשטחי מבנים, דירות ובתים מוזנחים. שי בעל תודעת שירות גבוהה, מגיע עם הצוות המובחר לכל מקום נדרש ומחזיר אתכם למסלול החיים מייד.