חברות פינוי דירה בפתח תקוה מפנה ומנקה בתים

פינוי דירות

חברות פינוי דירה בפתח תקוה מפנה ומנקה בתים הן הפתרון האידיאלי בעבור כל מי שמעוניין לסייע לקרוב, בן משפחה או שכן אשר סובל מאספנות כפייתית. אם כל המילים שנאמרו כעת נשמעו לכם כמו ג'יבריש, אל תתייאשו. אם אתם מכירים מישהו שממלא את הבית בחפצים לרוב ללא הרף, וחי בתנאים ירודים בשל כך, הוא בוודאי סובל מאספנות כפייתית, ובדיוק בגלל זה אנחנו כותבים שורות אלו. מצד אחד יהיה לכם קשה לעזור לו לבד, בוודאי אם הוא אדם נרגן וחסר סבלנות כמו שרוב הסובלים ממחלה זו הם, מצד שני להזניח זה גם לא פתרון. לכן, הרשו לנו להציג בפניכם את הסקירה המלאה של מה שאפשר לעשות.

 

מה מאפיין אגרנות כפייתית?

 

אגרנים כפייתיים הם אנשים שלרוב חוו טראומה כל כך חזקה, שהם מאמינים שאם יאספו חפצים, לרוב חסרי ערך לחלוטין, וימלאו בהם את הבית הם יהיו מוגנים מפני חזרתה של הטראומה. לרוב מדובר כאמור במילוי הבית בחפצים באמת חסרי ערך, כמו שקיות או עיתונים למשל. הבעיה היא שהחפצים כל כך רבים שזה מסכן את הבריאות של האדם, של הסביבה שלו וגם של השכנים. דבר זה גורם לבידוד חברתי, לסכנת חיים וגם לתנאי חיים ירודים מאד. ישנם כשישה אחוזים בארץ שסובלים ממחלה זו, שמוגדרת OCD קל, אבל ביחד איתה מגיעות גם חרדה, דיכאון וחוסר תפקוד, מחלות קשות בהרבה. אותו אדם ממשיך בתירוצים שונים כדי לא לזרוק את החפצים ובינתיים השכנים לא יכולים לראות אותו יותר והוא הופך לאדם מבודד. זוהי מחלה מאד לא נעימה שהורסת את איכות החיים של אותו אדם. רק חברות פינוי דירה בפתח תקוה מפנה ומנקה בתים יכולה לסייע במצב כזה בצורה מקצועית ומסודרת.

 שירותי פינוי דירה

מה עושים עם אגרנות כפייתית?

 

למזלנו, בגלל שמדובר במחלת OCD קלה, יש הרבה פתרונות ולאדם זה יש מזור לבעיותיו. ראשית, צריך טיפול פסיכיאטרי מסוג CBT וגם כדורים כדי להתמודד עם הבעיה וכדי לנתק את הקשר בין החפצים לבין הטראומה. אחר כך צריך סיוע של שירותי הרווחה שיסייעו לאותו אדם לסיים סכסוכי שכנים וגם להחזיר את תנאי המגורים למצב נורמלי, הגייני וראוי. וכמובן מישהו צריך להוריד את החפצים מהבית ולנקות אותו. בשל כך, אם אתם מכירים מישהו בפתח תקווה אשר סובל מבעיה זו – חברות פינוי דירה בפתח תקוה מפנה ומנקה בתים הן הפתרון המושלם. חברות פינוי דירה בפתח תקוה מפנה ומנקה בתים מסייעות לאותו אדם לחזור לחיים נורמליים וזה לא יסולא בפז.

 

מה חברות פינוי דירה בפתח תקוה מפנה ומנקה בתים מעניקות?

 

חברות פינוי דירה בפתח תקוה מפנה ומנקה בתים מעניקות שירות מושלם שמסייע לאותו אדם לחזור לחיים. הצוות מגיע בבוקר כדי למיין ולארוז את התכולה של הבית ולהסיר מזיקים. אח"כ הוא משנע את התכולה לרכב ומשם מפנה על בסיס שווי כלכלי – לתרומה, מכירה או השלכה לפח. לאחר מכן הוא חוזר כדי לנקות, לחטא ולשפץ את הדירה כדי שאפשר יהיה לגור בה בתנאים איכותיים.