המלצות

המלצות פינוי דירה

את הדירה שלנו רצינו למכור כבר לפני יותר משנה, אבל מאיזו שהיא סיבה פשוט לא הצלחנו. טיפ מחבר שהציע לנקות את הדירה לפני שאנחנו מציעים אותה להשכרה, ולנסות לצבוע או לשפץ אותה קצת יכולים להעלות במידה רבה את הסיכויים שלנו למכירה.

עשינו כמו שהוא הציע והזמנו את שירותיה של חברת פינוי דירה – החברה הציעה לנו שירותים רבים מלבד פינוי הדירה עצמה אשר כללו עבודות צבע וניקיון יסודי של כל המקום.

אחרי זמן קצר לא הכרנו את הדירה בעצמנו – כל הדברים שנאגרו במהלך השנים, כל הצבע שהתקלף וכל הבלגאן או הלכלוך שהיו בתוך הדירה נעלמו כאילו מעולם לא היו, עד כדי כך ששקלנו פשוט להישאר בדירה החדשה.

זמן קצר אחרי כבר הצלחנו למצוא את הקונה המאושר אשר נכנס אל הדירה החדשה והסכים לשלם יותר כסף ממה שרצינו בהתחלה. מסתבר שפינוי דירה הוא בהחלט עסק משתלם עבור אלה שרוצים למכור את הדירה שלהם.

המלצות פינוי דירה

את מספר הטלפון של החברה קיבלתי בדרך לא דרך – באמצעות חברים של קרובים אשר הזמינו את השירותים של החברה.

ההמלצה שלהם הייתה מאוד חיובית, אז לא חשבתי פעמיים והרמתי טלפון אל החברה.

ענה לי נציג החברה אשר במהרה גם הגיע אל הבית על מנת להעריך את כמות העבודה ולתת לי הצעת מחיר.

בסך הכל נראתה לי כמו חברה מאוד רצינית שיכולה לספק לי בדיוק את המענה שאני מחפש עבור הצורך שלי – פינוי של כל החפצים מתוך הדירה על מנת לפנות מקום לקראת העיצוב מחדש של הבית ושיפוצו.

מעבר לעבודה המהירה והיעילה, החברה גם עזרה לי לסדר ולנקות את הבית לקראת השיפוץ. היא גם נתנה לי כמה טיפים מועילים לגבי מה כדאי לעשות, ואיך אחר כך כדאי לסדר, מה שתרם מאוד לעבודה באופן כללי.

המחיר היה הגיוני לחלוטין לעומת איכות העבודה והמקצועיות שהחברה הזאת הפגינה – ממליץ בחום בהחלט לכל מי שרוצה להזמין שירותי פינוי דירה מקצועיים ואיכותיים.

המלצות פינוי דירה

את הצוות של החברה הזמנתי אחרי שיקולים רבים – אולי לעשות את העבודה בכוחות עצמי או לנסות את מזלי להזמין את הקרובים או החברים שיעזרו לי.

אבל כאשר הבנתי שאין לי את הזמן או הרצון לעשות זאת בכוחות עצמי באופן עצמאי הרמתי טלפון אל חברה שחברים קרובים המליצו לי עליה, וכעת אני מבינה למה – חברה מקצועית, אדיבה ואיכותית שסיפקה לי מענה מקיף ושלם למה שהייתי צריכה בדיוק ובמהירות רבה.

החברה דאגה לענות לי על כל השאלות שהיו לי בתחילה, ונתנה לי הרגשה שהם באמת רואים אותי בגובה העיניים, ולא נותנים לי הרגשה של סתם עוד לקוחה שהם מחפשים על מנת לגמור את החודש. כל אלה הפכו את התהליך כולו להרבה יותר מהנה וחיובי, מה שגורם לי לתת להם ניקוד מאוד גבוה לגבי המקצועיות, האדיבות והאיכות שהחברה הזאת מספקת.

ממליצה בחום לכל מי שרוצה עבודה איכותית באמת, ולא מוכן להתפשר על האיכות של העבודה של שירותי פינוי דירה.

המלצות פינוי דירה

הרבה זמן הייתי שרויה בתוך מצב לא נעים בתוך הבית – החפצים רק נערמו יותר ויותר וחיפשתי לעצמי דרך מוצא יעילה מתוך הבלגאן הזה.

הפתרון הגיע בדמות חברה לפינוי דירה – חברה שסיפקה לי בדיוק את האפשרות לעשות את מה שרציתי, והוא להוציא את כל החפצים הישנים והמיותרים מתוך הבית שלי שאחרת לא היית מצליחה לעשות בכוחות עצמי.

החברה עצמה התבררה להיות חברה מאוד אדיבה ומקצועית, והותק מראה על הניסיון והאיכות שהחברה הזאת הפגינה – הגיע הצוות בדיוק בזמן שקבענו וסיפקו לי את העבודה המהירה והטובה ביותר שראיתי מזה זמן רב.

בהחלט ממליצה בחום לכל מי שרוצה לקחת את העניינים בתוך הבית שלו בידיים וליצור לעצמו מקום נעים יותר ונוח יותר למגורים.

החברה לשירותי פינוי דירה בהחלט יכולה לספק את המענה המבוקש, ויותר מכך – לעשות זאת בצורה נפלאה שלא משאירה בכלל מקום לספק שזאת החברה שעלינו להזמין עבור שירותים כאלה גם בפעם הבאה.

המלצות פינוי דירה

את שם החברה קיבלתי מקרובי משפחה אשר הזמינו את שירותיה של החברה פעם לגבי פינוי של הגג של הבית שלהם.

הם העידו לטובה על החברה הזאת, ואמרו שהיא הצליחה לספק להם משהו שהם לא היו מסוגלים לעשות בכוחות עצמם – עבודה נקייה, מהירה ויעילה.

כשהזמנתי אותם נדהמתי לגלות שזה אכן כך – החברה הגיעה ובמהירות הבזק התחילה לעבוד, בלי להחסיר אפילו פעימת לב אחת.

במהרה החברה הספיקה לנקות את כל הבית ולהוציא את כל החפצים שהסכמנו שיוציאו והצליחה להפוך את הבית מחורבה למקום שנעים כבר להסתכל עליו.

אחרי זמן קצר נוסף הבית כבר היה מוכן בדיוק למה שרציתי לעשות בו – לעצב אותו מחדש, בדיוק לפי החזון שהיה לי.

החברה דאגה לכל הפרטים הכי קטנים ולכל הפרטים הגדולים כאחד, והצליחה לספק לי בדיוק את המענה המבוקש למה שהיית צריכה וזקוקה לו.

את השם וטלפון העברתי כבר למספר חברים מתוך תקווה שגם הם יוכלו להנות מהשירותים המקצועיים של החברה לפינוי דירה.